Era Gegaj
Era Gegaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Era Gegaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava, popullore dasmash dhe baladë popullore. Në vitin 2016, Era Gegaj publikon albumin "Luj Moj Shqipetare". Më datë 15 Tetor 2018, Era Gegaj publikon videoklipin "Zoti Krejt I Ka Pa". Për orkestrimin u kujdes Lulzim Kryeziu, Eroll Dogani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0