Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Le Ti Dali Flaka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Le ti dali flaka

Le mor le ti dali flaka

Shoqe më trokiti fati
E bëra dhe pajën gati

O le të plasin o nga inati
o kënga gjym e sonte vallen mos e ndalim

O le të plasin o nga inati
o do kërcejmë o sa të na lërë takati

Le ti dali flaka
tym o shokë sonte dasma

Le mor le ti dali flaka
se nuk mbaron sonte nata

Le ti dali flaka
tym o shokë sonte dasma

Le mor le ti dali flaka
se nuk mbaron sonte nata

Dymbëdhjetë na rri sahati
o për qejf jemi gjithmonë gati

O le të plasin o nga inati
o kënga gjym e sonte vallen mos e ndalim

O le të plasin o nga inati
o do kërcejmë o sa të na lërë takati

Le ti dali flaka

Le mor le ti dali flaka

Le ti dali flaka
tym o shokë sonte dasma

Le mor le ti dali flaka
se nuk mbaron sonte nata

Le ti dali flaka
tym o shokë sonte dasma

Le mor le ti dali flaka
se nuk mbaron sonte nata


Ky tekst u dërgua nga DuresaEra Rusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2019
Muzika: Edlir Begolli


Era Rusi - Le Ti Dali Flaka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Ti Dali Flaka".
3. Video është e këngës "Le Ti Dali Flaka", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0