TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
M'thuj Te Du
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'thuj Te Du" kënduar nga Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, produkti muzikor është prezantuar mjaft këndshëm edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 5 Gusht 2017.