TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
Shoqnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqnia" kënduar nga Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor ka ardhur tek shikuesit i plotësuar shumë bukur edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 2 Nëntor 2018.