A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eranda Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  98
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Irma Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Harrakate

Arvanitase

Beqare Jam Betu


» Dërgo Një Këngë »

Pres Të Më Thërrmosh
Me Nga Mu
T'kam Tregu
Prinderit
Pa Mua
Te Ndjej (Vetem Nuk Jam)


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Fara

Merita Halili

Anita Bitri

Parashqevi Simaku

Tefta Tashko Koço

Zanfina

Irini Qirjako

Linda Halimi

Elhaida Dani

Liliana Kondakçi


Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Eranda Libohova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018