Eranda Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  234
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 50 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Irma Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareBeqare Jam Betu

Harrakate (4 Stinet)

Arvanitase


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eli Fara

Merita Halili

Parashqevi Simaku

Anita Bitri

Rona Nishliu

Kejsi Tola

Rozana Radi

Big Mama

Ledina Çelo

Anjeza Shahini


Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Eranda Libohova në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë