A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Eranda Libohova - Çësht Më E Bukur Në Kët Jetë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2012

2012-08-04T18:04:50

çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

Oo hene e plote
Oooo hene e plote x2

Gjumin e nates kush ta tret x2
Syu i goces me terhjek x2

Gjumin e nates kush ta tret x2
Syu i goces me terhjek x2

Oo me terhjek
Oooo me terhjek x2

Kush te shkrin moj si qiri x2
Syni i goces filxhanli x2

Kush te shkrin moj si qiri x2
Syni i goces filxhanli x2

Oo filxhanli
Oooo filxhanli x2

çeshte me e bukur ne pranvere x2
Buza e goces si sheqer x2

Oo si sheqer
Oooo si sheqer x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019