Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erblin Hoxha - M'lujti Mendja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Afer meje kur kalon
Zemren ti ma merr
Me shikimin tend, Bejb ti pom çmend
Lajkatare je e po m’bon kishe sdon
Ama mbaje nmend e jemja ki me kon

Floket kaçurrela krejt dredha dredha
Afrohu pak ma ngat

REF.

Se mas teje mlujti menja ja ja ja ja
N’zemer mke hy mrena na na na (4X)

E tash erdhi fundi i lojes tane
Per ty shume un bana e jemja u bane
Zemra ma ka ndi se ti je per mu
Erdhi koha shpirt na dy me u bashku

Floket kaçurrela krejt dredha dredha
Afrohu pak ma ngat

REF.
Se mas teje mlujti menja ja ja ja ja
N’zemer mke hy mrena na na na (4X)
Erblin Hoxha
Publikimi: 15/07/2022
Muzika: Erblin Hoxha
Teksti: Erblin Hoxha
Orkestrimi: Bekim Hallaqi (Belle)
Video Produksioni: Urban Graphics


Erblin Hoxha - M'lujti Mendja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'lujti Mendja".
3. Video është e këngës "M'lujti Mendja", por nuk këndohet nga Erblin Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erblin Hoxha:


Komente 0