Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Urban Graphics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Urban Graphics është një video produksion shumë i njohur. Urban Graphic janë një produksion i njohur nga Gjilani. Videot e realizuara nga ky produksion janë shumë të pëlqyera në të gjitha trevat shqiptare. Kanë bashkëpunuar me këngëtarë të ndryshëm si: Genta Ismajli, Mc Kresha, Eni Koçi, Lyrical Son, Lori, Arta Bajrami, Motrat Mustafa etj. Kanë fituar disa çmime si: "BEST VIDEO" në Zhurma Show Awards 2011 për klipin "Shkunde Tunde" nga Genta Ismajli, etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Thumbz Up

Intro Creative

Xasio Creative

Biggy Image

Fly Pictures

Men Media Pictures

Koperativa

Pixels Production

Trace Media

Lens Production

Tags: Urban Graphics


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet