Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erblina Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Erblina Syla është një shkrimtare e vogël. Ajo është shkolluar në shkollën "Zenel Hajdini". Parapëlqente të shkruante vjersha ku i jepte mendimet dhe idetë për gjërat e shumta që i vinin nëpër mend. Ajo qe kur ishte 14 vjet filloi te shkruaj vjersha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Bleona Salihu

Ajla Aliu

Liza Musliu

Rinesa Hamzaj

Djellza Behramaj

Kujtesa Hetemi

Florentina Sopjani

Alberita Rashani

Sala Gashi

Genta Maliqi

Tags: Erblina Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet