Erda Pirani
Erda Pirani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Erda Pirani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Nëntor 2022, Erda Pirani merr pjesë në Luleborë 2022 me këngën "Mos U Ndal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0