Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

ErgeNR

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Emri i Vërtetë:
  • Ergen Berisha
BIOGRAFIA: ErgeNR është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. ENGLISH: He joined rap in 1998 with the song named "Shum vrasje". He was only 16 when he started his rap carieer and was a really talented rapper, the sad thing is that he had to change a lot of Label's but at long last he is now again together with some of the members he started his rap Carieer NR was the group that he firstly started rap with the Album EGJELI 2003 they had a really succesful hint to go further but then the group Dissbanded an...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

NR

Ish-Anëtar i grupit

Ufo Click

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Kacho

Legjenda

Niku

Pitt

Agon Nimani

Bigg V

Ummet

Danny Boy

Wllatki

Tags: Ergenr, Ergeni, Ergen, Ergen Berisha, Ufo Clique, Ufo Click


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet