Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergest Lapi - I Lutem Henes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do ti lutem Henes
Sonte mos Ndricoj
Mos me shofi vetem
Kur per te lotoj
X2

Refren
Dhe prap do ti lutem
Sa une te kem Jete
Ne zemer ti futem
Dhe te fle i qete
X2

Do ti lutem Henes
Sonte mos Shkelqej
Do ti futem nga dritarja
Zemeren tja rrembej
X2

Refreni


Ky tekst u dërgua nga GestiErgest Lapi
Publikimi: 10/06/2022
Muzika: Ergest Lapi
Teksti: Ergest Lapi
Video Produksioni: Malespi Pro
Klarinete - Alban Berati
Violine - Eraldo Feto
Prdouksioni - KedbeatsErgest Lapi - I Lutem Henes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lutem Henes".
3. Video është e këngës "I Lutem Henes", por nuk këndohet nga Ergest Lapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergest Lapi:


Komente 0