Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergin Iseni - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Verse 1 .
Ti me paske lan mua ne vetmi .
Pse ke shku me tjeter moj tradhtare ty .
Ti me paske lan mua ne vetmi .
Pse ke shku me tjeter moj tradhtare ty .

Ref .x2
Tradhtare je ty Tradhtare je ty
te lutem mos shko mos me len nvetmi .

Verse 2 .
Ti me paske lan mua ne vetmi .
Pse ke shku me tjeter moj tradhtare ty .
Ti me paske lan mua ne vetmi .
Pse ke shku me tjeter moj tradhtare ty .


Ky tekst u dërgua nga  erginErgin Iseni
Publikimi: 27/07/2011


Ergin Iseni - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Ergin Iseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergin Iseni:


Komente 0