Eri Bajraktari
Eri Bajraktari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Eritan Bajraktari
 • Vendlindja:
 • Pejë
 • Jeton në
 • Prishtinë
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 18 Maj 2003
 • Horoskopi:
 • ♉ DemiBiografia

BIOGRAFIA: Eri Bajraktari është një këngëtar. Këngëtari vjen nga Komuna e Pejës, filloi karieren muzikore në vitin 2017. Vjen nga një familje e ngritur dhe me reputacion ne biznes. Ne vitin 2023 publikoj coverat e ti te pare, ne pritje dhe disa kengeve te reja. Më datë 8 Shtator 2023, Eri Bajraktari & Arvanit Lota publikojnë videoklipin "Vera". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Eri Bajraktari. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0