Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi & Landi Roko - Rrak Tak Tak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Gocat si kubana,pina hauajana
Dredhin marjuana tym bohet dumana

Rrak tak rrak tak tak mafja si eskobar
Rrak tak rrak tak tak mafja si eskobar

Pija prishtina ste kap as policia
We are the gangsta,just war we wanna

Gocat si kubana pina hauajana
Dredhin marjuana tym bohet dumana

Rrak tak rrak tak tak mafja si eskobar
Rrak tak rrak tak tak mafja si eskobar
Landi Roko & Eri Qerimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2019
Muzika: Albert Sula
Orkestrimi: Albert Sula
Production: As Recording Studio
Video Produksioni: NmusicEri Qerimi & Landi Roko - Rrak Tak Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrak Tak Tak".
3. Video është e këngës "Rrak Tak Tak", por nuk këndohet nga Eri Qerimi & Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0