A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Landi Roko

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Landi Roko is a popular singer of Ethno music. Është një ndër këngëtarët më të kërkuar në ambientet me muzikë live dhe muzika e tij pëlqehet nga grupmosha të ndryshme. Jeta e artistit është gjithnjë e lidhur me avionin pasi ka kërkesa nga të katër anët e botës ku ka shqiptarë. Më datë 8 Shtator 2010, Landi Roko publikon videoklipin "Dashurova Nje Hyjneshe". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 17 Qershor 2013, Landi Roko publikon videoklipin "Kalendari". Videoklipi u prodhua...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Nazelie
Ata Xhelozojne
Nani Nani
O Jetë Sa Shumë Të Dua
Nuk Te Dua
Gjigandja Ime
Tirona
Kallet
Mbreteresha Ime
Instagrami


Related Artists:

Sulltan Hajolli

Egzoni Vogel

Miri Kamzes

Soni I Vogel

Hysen Trubareva

Skender Buzoli

Kenan Salihu

Eri Qerimi

Ilir Tironsi

Fatmir Sula


Tags: Landi Roko

Landi Roko in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019