Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Sukarije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Chajorije meladhije
Chajori śukarije
Ka marav tu
Tu me ka ma marav tu
Ka marav tut chajorije
Oj none eri gilave
Oj none silvio bashave
Hajde chajorije rraka tak tak
I muzika tuke amen keraja

Oj none keli bashave
Oj none festimi mixone
Hajde charojije rraka tak tak
I muzika tuke amen keraja
Chajorije shukarije
Chajorije meladhije
Oj none eri gilave
Oj none silvio bashave
Oj none keli bashave
Oj none festimi mixone
Hajde charojije rraka tak tak
I muzika tuke amen keraja
Hajde charojije rraka tak tak
I muzika tuke amen keraja
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Teksti: Eri Qerimi
Orkestrimi: Festim Gici
Mix&Master: Festim Gici


Eri Qerimi - Sukarije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sukarije".
3. Video është e këngës "Sukarije", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0