Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Festim Gici

Nuk ka akoma asnjë votë

Festim Gici është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Livoreka

Perparim Ademi

Ejup Shabani

Klodi Shehu

Alban Male

Armand Trebicka

Marsel Gunga

Drinor Zymberi

Arti Rec

Fatrin Krajka

Tags: Festim Gici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet