Erik Grainca
Erik Grainca
Erik Grainca
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Erik Grainca është këngëtar. Në Shtator 2016, Erik Grainca merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Ju Mësuese".

Në Maj 2017, Erik Grainca merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Kur Dikush Pret".

Më datë 16 Dhjetor 2019, Erik publikon videoklipin "E Imja Shota".

Më datë 3 Gusht 2020, Erik publikon videoklipin "So Sweet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mc Beka. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 1 Nëntor 2020, Erik publikon videoklipin "Falma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ESTTO. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 6 Dhjetor 2020, Erik publikon videoklipin "Vetmia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ESTTO. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 3 Shkurt 2021, Erik publikon videoklipin "Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ESTTO. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0