A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Erik - Ti Dhe Une


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2011


Dua nje vetem nje
Por ajo eshte me te
Une e humba nje dite

Sot nuk dua te dal
Sot nuk kam asnje fjale
Sot nuk them dot me fal
Me thote zemra ti ke faj

E di kam faj
une kam faaaajjj
E une tani nuk jam i saj

Refreni:
Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Po beso sjam poet
eshte gjithcka e vertete
Do te bej per ty
Edhe rruge edhe deeet
Perjeteee e vertetteeet
Do te dua ty perjete

Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Kthehuu tek uneee
per te mos ikur asnjehereeeee
Edhe nje hereee
per te mos ikur asnjehere

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une


Lyrics submited by Ada
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019