A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erika
  • Residence:
  • Greqi 
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
Music genres: Pop

Erika is a popular singer. Në Nëntor 2006, Erika merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "S'e Di".

Në Maj 2007, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Slow Slow".

Në Maj 2008, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Busy".

Në Maj 2009, Roy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Le Ta Ndezim", në bashkëpunim me Erika.

Më datë 27 Shkurt 2016, Erika publikon videoklipin "Nje Si Mu".

Më datë 21 Tetor 2016, Erika publikon videoklipin "Shake".

Më datë 6 Dhjetor 2016, Erika publikon videoklipin "Magnet".

Më datë 6 Janar 2017, Erika publikon videoklipin "Nate E Qete".

Më datë 19 Maj 2018, Erika Rustemi publikon videoklipin "Bang Bang". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti nga Marsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019