Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erina Seitllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
BIOGRAFIA: Erina Seitllari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka studiuar shkenca politike. Në vitin 2014, Erina Seitllari merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Është pasioni për muzikën që e ka sjellë këtu. Por edhe një ëndërr e parealizuar brenda familjes mund të shërbejë si një nxitje më shumë. Në Maj 2015, Erina Seitllari merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ndjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Elinda Katiaj

Ranja Panajoti

Matilda Mati

Diti

Ola

Xhuli Pjetraj

Nilsa Hysi

Rozeta Pohja (Rozi)

Enia

Tags: Erina Seitllari


Komente mbi këtë artist