Erina Sherifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Erina Sherifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Korrik 2017, Erina Sherifi publikon videoklipin "Nalt". Muzika e këngës u punua nga vetë Erina Sherifi, teksti u shkrua nga Elinel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Cricket. Më datë 26 Nëntor 2017, Erina Sherifi publikon videoklipin "A M'don". Muzika e këngës u punua nga vetë Erina Sherifi, teksti u shkrua nga BimBimma, Erina Sherifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Cricket....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Erleta

Greta Azizi

Merita Hasani

Laureta Hasani

Ilda Krama

Flutura Babaj

Albulena Berisha

Alina Shku

Bena


Tags: Erina Sherifi

Krijo Një Kartolinë