Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eriona Kolica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
Eriona Kolica është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Gresa Rudaku

Bleona Brahaj

Eldona Rama

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati

Sara Ibrahimi

Anxhela Kanani

Medina Fetai

Suela Sokoli

Xhovana Jahja

Tags: Eriona Kolica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet