Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eriosti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Eriost Ballushi
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Eriosti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, Sabiani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Je E Bukur Moj Shejtane", në bashkëpunim me Eriosti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

The Dreams

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eriosti, Eriost, Eriost Ballushi

Komente 0