A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eriselda Hadri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Eriselda Hadri është një këngëtare. Më datë 17 Maj 2015, Eriselda Hadri & Zaim Merkulaj publikojnë videoklipin "E Dua Nje Puthje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jona Jasimi

Aurora Baku

Keda Braja

Migena Buci

Laura Lila

Graciela Marku

Anjeza Bicaku

Tina (Eglantina Bushkashi)

Albiona Kolshi

Eva


Tags: Eriselda Hadri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019