A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erita N.Bytyqi është një shkrimtare e vogël. Erita N.Bytyqi ka botuar 2 libra me poezi: "Rreze Dielli në Pranverë" dhe "Bota Ku Rritem Unë"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Albena Bajraktari

Rinesa Hamzaj

Lebibe Feka

Bleona Emini

Ajla Aliu

Florentina Sopjani

Bleona Salihu

Ezana Morina

Elsa Aliu

Liza Musliu


Tags: Erita N.Bytyqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019