Erixhen
Erixhen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Erixhen është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Erixhen reper italo-shqiptar qe kendon ne dy gjuhe: shqip dhe italisht. Më datë 19 Shtator 2019, Erixhen & Oscar Eazy publikojnë videoklipin "Ti Nuk Je Gang". Më datë 20 Mars 2020, Erixhen publikon videoklipin "Whiskey Cola", në bashkëpunim me Odeën. Më datë 8 Qershor 2020, Erixhen publikon videoklipin "Benzo". Më datë 13 Tetor 2020, Erixhen publikon videoklipin "Huligan", në bashkëpunim me Vandal Barrierën. Më datë 1 Dhjetor 2020,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 11