Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Lejla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

A lejle a lejla (x2)
Ti je rritur ne qytet hyp e zbrit ne kat te tret un ne fshat me lop e dhi me ty rash ne dashuri

A lejle a lejla ne djall vaft kjo dyja pse linda fukara
A lejle a lejla te dua lejla
A lejle a lejla vecse fukara

Skam para te bej dhurat kam vetem shtepin ne fshat i ter fshati esht me mua tifozllik bej se te dua(x2)

A lejle a lejla ne djall vaft kjo
dynja pse linda fukara
A lejle a lejla te dua lejla
A lejle a lejla vecse fukara

Kur te vish atje ne fshat mos kerko autostrat nje lokal ka asgje tjeter dhe nga dy gomer te vjeter(x2)

A lejle a lejla ne djall vaft kjo dynja pse linda fukara
A lejle a lejla te dua lejla


Ky tekst u dërgua nga Tea

Erion Korini - Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 0