Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Loti Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam kujtu se eshte dashnija
Qysh kan thane
Zemren time me te bute
Qysh e kame lane
Je largu shpirt
Kur ma teper ti te kam dashte
Shpirt e zemer mi pervelove
Ah ti zoti te vraft

Loti jem o lot
Pse nuk ndalesh
Boll me ke piku
Pse mi cele prap
Plagt e vjetra
Pse me jan mbulu

Perher thojsha krejt harohen
Ah nuk ka dert
M'shkoj rinia dhithmon vetem
Per ti tu e rejt
Qe sa kohe shpirt
Nje dite te bardh
Ah se kam pa
Je largu po krejt
Per veti aty paske ba

Loti jem o lot
Pse nuk ndalesh
Boll me ke piku
Pse mi cele pra
Plagt e vjetra
Pse me jan mbulu

Loti jem o lot
Pse nuk ndalesh
Boll me ke piku
Pse mi cele prap
Plagt e vjetra
Pse me jan mbulu

Loti jem o lot
Pse nuk ndalesh
Boll me ke piku
Pse mi cele prap
Plagt e vjetra
Pse me jan mbulu


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1

Erkan Musliu - Loti Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Jem".
3. Video është e këngës "Loti Jem", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0