Erkan Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erkan Musliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Erkan Musliu lindi ne Kumanove ku dhe filloi karrieren e tij qysh ne moshe te re merrej me muzike. Ka kenduar ne shum discoteka te njohura si: Grand Palace, La roca, Duplex, Boleros ku dhe punon tanime me sukses te jashtzakonshem. Jeton ne Zurich / Zvicer. Albumin e pare i cili titullohej "Qysh i ri ne gurbet" ne vitin 2000. Pastaj vazhdoi me album te dyte ne vitin 2002 me titull "Kurr". Më datë 5 Dhjetor 2011, Erkan Musliu publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Keli

Blerim Lutfiu (Beli)

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Besnik Salihu

Besjan Gashi

Ardian Limanmera

Butrint Rashiti

Drilon Berisha

Labinot Beqiri


Tags: Erkan Musliu

Erkan Musliu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë