TEKSTESHQIP

Erkan Musliu
T'kam Hak
Lyrics

Ky shikim sa 1000 fjal
keta sy krejt me mall
Kam gabu qe dikur tkam lan
Me fal jam pishman

Tkam hak per qdo lot
nket bot dhe n'at bot
Te kam hak per qdo dit
per qdo nat e dit

Tkam pre nbes shpirt tkam ndjek
Skam drejt mo me tprek
Tkam lendu tkam lan pa shpres
Tkam hak gjer sa vdes

Tkam hak per qdo lot
nket bot dhe n'at bot
Te kam hak per qdo dit
per qdo nat e dit

DËRGOI: