Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erlinda Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Erlinda Balaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Prill 2015, Erlinda Balaj merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Ne Bëjmë Party". Më datë 17 Shtator 2016, Erlinda Balaj publikon videoklipin "Sa Me Bukur T'kalon Nata". Më datë 10 Nëntor 2018, Erlinda Balaj publikon videoklipin "O Yll Te Kam Xhan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Zyberi

Mariglena Bego

Eli Tufa

Ardiana Bardheci

Mikela Mustafa

Ganimete Dibra

Mejreme Sermaxhaj

Fitore Berisha

Arlinda Lala

Vlora Behluli

Tags: Erlinda Balaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet