Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Erma Mici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Erma Mici është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej katër vitesh duke u angazhuar në disa aktivitete muzikore të ndryshme, të organizuara nga shkolla apo në emisone televizive. Erma i bie kitarës dhe ka pasion të shkruajë dhe të kërcejë. Ëndrra e saj më e madhe është të bëhet këngëtare e famshme botërore. Ajo është shumë e dedikuar dhe e vendosur në atë që do. Në vitin 2018, Erma Mici merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Patris Kacuri

Efi Gjika

Natalia Tigani

Megi Toma

Ajla Rroji

Desila Myftaraj

Nisea Panxhi

Amela Buzi

Alisia Bajrami

Anjeza Sejdia

Tags: Erma Mici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet