A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu : Gjaku Ujë Nuk Bëhet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[22-05-2015]
Edhe Ermal Fejzullahu ka zgjedhur rrjetet sociale për të shprehur ngushëllime për familjarët e viktimave të qytetit të Kuamnovës.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social në twitter ku shkruhej: "You cannot turn blood into water (Gjakun ujë nuk mund ta bësh)".

Dhe më pas pas publikimit të fotos në mbishkrimin e saj ka shkruar "Lavdi".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018