Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  384
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ermal Fejzullahu është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Ai ka lindur dhe jeton në Prishtinë me familjen e tij. I lindur nga një familje artdashëse dhe e rritur me muzikën si një djalosh shumë i suksesshëm dhe I dashur për publikun, Ermali nuk ka qenë ai personi i skandaleve apo skenave dashurie. I dashuruar me vajzën e ëndrrave të tij, Arianën, Ermali vendosi ti jepte fund beqarisë duke u martuar në vitin 2008 me një dasëm të m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Sabri Fejzullahut

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Vëllai i

Bulza Fejzullahut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

47 🔥Per Disponimin Tuaj (2011)

★★★★★

Krejt Po Sillet (2009)

★★★★★

Ti Prit Edhe Pak (2008)

★★★★★

Veq Ty Nuk Te Kam (2007)

★★★★★

Pse Më Ike (2006)

★★★★★

Per Nje Dashuri (2004)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (24)

4
0
0
0
0
1
0
0
25
13
23
6
2
10
6
5
15
12
13
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Lyric Master

Lyrical Son

Skivi

Ledri Vula

Gold AG

Capital T

2Ton

Majk

Mc Kresha

Ardian Bujupi

Tags: Ermal Fejzullahu, Ermal Fejzullau, Ermal Feizullahu, Ermali


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet