Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledri Dhe Ermali “Bashkë” Në Shtrat!

Nuk ka akoma asnjë votë

[29-11-2015]
Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu, përveç që janë këngëtar që kanë bërë shumë duete, ata janë edhe miq të mirë.

E në një fotografi të postuar nga Ledri në llogarinë e tij në Instagram, shihet Ermali i shtrirë në shtrat. “Qysh pret”, ka shkruar Ledri, duke aluduar në Ermali që e pret në shtrat.

Kjo fotografi është bërë në Dyseldorf, atje ku Ledri e ndezi edhe një herë atmosferën me përformancën e tij para shqiptarëve.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull