Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Rinora 4” Do Digjet Flakë Më 1 Janar Nga Ermali, Nora, Era & Ledri

Nuk ka akoma asnjë votë

[29-12-2015]
Jemi në prag festash dhe ky është një sezon mjaft i ngjeshur për këngëtarët tanë të cilët janë të angazhuar në evente të ndryshme të organizuara me rastin e festës së Vitit të Ri.

Ermal Fejzullahu, Nora, Era Istrefi & Ledri Vula do të performojnë në diskotekën e famshme në Zvicër më 1 janar 2016, e premte.

Duke qenë se të katërt janë këngëtarë shumë të fashmëm dhe mjaft të kërkuar gjtihandej atëherë pritet që kjo të jetë një mbrëmje gjigante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull