Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cilën Fabrikë Vizitoi Ermali?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
[19-01-2016]
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar sot në rrjetet e tij sociale disa fotografi dhe një mbishkrim shumë inteesant ku ka treguar se cilën fabrikë e ka vizituar ai?

Ermali ka qenë sot në fabrikën e mishit "Buquku" si i ftuar nga vetë organizatorët por edhe si ashurues i ushqimit.

“Ishte kënaqësi të vizitoja fabrikën e mishit më të përsosur në Kosovë ‘Buquku’ në Pejë. Qysh ka thanë ai i moqmi ‘me maqinë të gjermanit, me zallë të Ulqinit edhe me mish të Buqukut nuk ka”, ka shkruar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull