Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Ragazza Paradiso

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ragazza Paradiso".
3. Video është e këngës "Ragazza Paradiso", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Ragazza Paradiso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Vietato Morire"

Komente

Asnjë Koment

14/06/2017

2017-06-14T21:00:20+00:00Mi hai dato tutto
Ma niente avevi
Mi hai fatto amare tutti i miei difetti
E come ho fatto io quando non c'eri?
Non prendere impegni per i prossimi anni

Che sarà domani
Non so che cosa dirti
Domani sarà ieri, ma sì
Noi non saremo uguali
Ma dentro i nostri abbracci, quelli sì

Nei tuoi occhi c'è il cielo più grande che io abbia visto mai
E le tue braccia una spazio perfetto in cui ci tornerei per sempre
In cui ci resterei per sempre

Siamo due gocce
Dello stesso mare
Ma abbiamo già trovato l'ultimo amore
Nemmeno un'ombra nel tuo sorriso
Beatrice non avrebbe niente da insegnarti
Ragazza paradiso

Nei tuoi occhi c'è il cielo più grande che io abbia visto mai
E le tue braccia una spazio perfetto in cui ci tornerei per sempre
In cui ci resterei per sempre

E di tutta questa vita
Io non butterei via niente
Solo una mi completa fra milioni di persone
Ogni cuore ha le sue pieghe
Ogni volto ha le sue rughe
Non hai fatto mia promesse ma le hai mantenute tutte
Sì, le hai mantenute tutte
Tu le hai mantenute tutte
Sì, le hai mantenute tutte

Nei tuoi occhi c'è il cielo più grande che io abbia visto mai
E le tue braccia una spazio sicuro in cui ci tornerei per sempre
In cui mi perderei per sempre
E poi ci resterei per sempre


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet