Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ermal Meta - Molto Bene, Molto Male

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molto Bene, Molto Male".
3. Video është e këngës "Molto Bene, Molto Male", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Molto Bene, Molto Male  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Non Abbiamo Armi"

Komente

Asnjë Koment

13/01/2018

2018-01-13T14:50:22+00:00Molto bene, molto male
Tanto vale farlo uguale
Dicono non cambia niente
Così non è
Come andrà non è importante
Tu ricorda di sognare
Se va bene o se non va
Dipende da te

Perché non c'è risposta se non ti chiedi mai
Se quello che fai sarà abbastanza
Si può cadere se non provi non sai, non sai chi sei

La tua pelle sarà lo scudo che avrai
Un abbraccio sarà il posto in cui dormirai
E in un giorno qualunque quando ti accorgerai
Che l'amore è da sempre il riparo che hai

Un po' si vince un po' si perde un po' si scende un po' si sale
Un po' deluso e un po' indolente un po' come te
Innamorato come sempre
Lingua va dove dente duole
Impari a diventare grande
Il cuore prende ciò che vuole

La tua pelle sarà lo scudo che avrai
Un abbraccio sarà il posto in cui dormirai
E in un giorno qualunque quando ti accorgerai
Che l'amore è da sempre il riparo che hai
(Innamorato come sempre
Lingua va dove dente duole)
I miei passi saranno ad un passo dai tuoi

Non c’è risposta se non ti chiedi mai
Se quello che fai sarà abbastanza
Si può cadere se non provi non sai
Indietreggiare prendi rincorsa

Ooh oooh

La tua pelle sarà l'unico scudo che avrai
Un abbraccio sarà il posto in cui dormirai
E in un giorno qualunque quando ti accorgerai
Che l'amore è da sempre il riparo che hai

Innamorato come sempre
Lingua va dove dente duole
I miei passi saranno ad un passo dai tuoi
Come andrà non è importante, molto bene o molto male
Tu ricorda di sognare che ti cerca chi ti vuole


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet