Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Meta - Finirà Bene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Finirà Bene".
3. Video është e këngës "Finirà Bene", por nuk këndohet nga Ermal Meta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Meta - Finirà Bene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/03/2020

2020-03-10T01:34:14+00:00Questo non è buio sono solo gallerie
Questa pioggia unisce le tue lacrime e le mie
So che pure tu senti la voglia di scappare o di ritornare
Sai che soli al mondo è impossibile restare
Che una rivoluzione pure in due si può iniziare
Pensa a quante volte ci facciamo anche del male

Ma non ti preoccupare
Finirà bene
Finirà bene
Finirà bene
Finirà bene
Finirà bene

E non è colpa tua
Se non riesci a decidere
Se restare o andare via
O lasciare tutto così com’è
E non è colpa mia
E non riesco a decidere
Se restare o andare via
Ma qualcuno ha bisogno di me
Finirà bene
Per te e pure un po’ per me
Finirà bene
Anche se non ci vuoi credere
Finirà bene
Per noi che non sappiamo vincere
Che non sappiamo vincere
Finirà benePer te che cresci figli da solo
Finirà bene
Per te che ogni porta diventa un muro
Finirà bene, lo so

Ti giuro
Finirà bene
Finirà bene


Më Shumë Këngë Nga Ermal Meta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet