Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Pepa - Le Te Me Mungosh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

1 🔥

10/06/2013

2013-06-10T13:22:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Me Mungosh" kënduar nga Ermal Pepa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ermal Pepa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ermal Pepa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet