Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ermal Pepa - Shqiperi Oj Nana Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi Oj Nana Ime".
3. Video është e këngës "Shqiperi Oj Nana Ime", por nuk këndohet nga Ermal Pepa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Pepa - Shqiperi Oj Nana Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Ermal Pepa

Komente

Asnjë Koment

22/05/2020

2020-05-22T16:36:35+00:00Kur nigjon zanin e nanës
Qysh e lën qingji kopen
Blegërin dy a tri her
Edhe ikën e merr dhen
Blegërin dy tri her
Edhe ikën e merr dhenë

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr ska me harrue

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr ska me harrue

Ashtu dhe kjo zemra ime
Më len ktu tek jam mua
Vjen me vrap me dëshir
Atje ndër viset e tua
Vjen me vrap me dëshir
Atje ndër viset e tua

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashuinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue

Orkestrimi: Ermal Pepa

Më Shumë Këngë Nga Ermal Pepa:


Komente mbi këtë këngë