Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Ponoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ermal Ponoci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2006, Ermal Ponoci merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Prap Tani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Foti Marko

Kliton Roci

Mirgen Huba

Genti Hajrullai

Henri Mahmuti

Vitmar Basha

Skerdi (Top Fest)

Ylli Shaqiri

Emir Plava

Butrint Bardhi

Tags: Ermal Ponoci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet