Ermenita Hoxha
Ermenita Hoxha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ermenita Hoxha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Dhjetor 2022, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "Malli". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 17 Mars 2023, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "Faj". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Princ1, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arlenn. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 21 Korrik 2023, Ermenita Hoxha publikon videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 3