A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermiona Lekbello

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Ermiona Lekbello is a popular singer. Në Dhjetor 2001, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Nuk Te Dua". Në Dhjetor 2002, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Nuk Ishte Dashuri". Në Dhjetor 2003, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "C'pune Ke Ti Me Dashurine". Në Dhjetor 2005, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Gjysëm Ëndërr Je O Grua". Në Prill 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Sidorela Kelmendi

Irma Gurakuqi

Ema Bytyqi

Entela Ilirjani

Xhesika Lela

Jorida Zaimaj

Luljeta Kuraja

Liliana Kanina

Aida Hani


Tags: Ermiona Lekbello, Ermjona Lekbello, Hermiona Lekbello, Hermjona Lekbello, Yona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019