A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermiona Lekbello
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Ermiona Lekbello is a popular singer. Në Dhjetor 2001, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Nuk Te Dua".

Në Dhjetor 2002, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Nuk Ishte Dashuri".

Në Dhjetor 2003, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "C'pune Ke Ti Me Dashurine".

Në Dhjetor 2005, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Gjysëm Ëndërr Je O Grua".

Në Prill 2006, Ermiona Lekbello merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Pres".

Në Nëntor 2006, Ermiona Lekbello merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Nuk Do Me Kesh Me Prane".

Në vitin 2009, Ermiona Lekbello publikon albumin "Enderr".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019