Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ermiona Lekbello - Nuk Do Me Kesh Me Prane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/11/2006

2006-11-16T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Enderr"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006
Cdo minute ishim bashke dhe nuk njihnim njeri,jetonim momentin,te kam shpirt te kam jete thoje ti,me shihje ne sy,te ndjeja veshtrimin,sme ke prane,te shkuara gjithe kalon.nuk te shoh,te shkuar gjith ndjenjat,nuk je ti ai qe do t'kem ne krahe,nuk kam jo une asnje faj.
Ref:Nuk do me kesh me prane kur pret mengjesin,nuk do me kesh me prane ne krahet e tu,nuk do me kesh me prane harroji gjithe ndjenjat,nuk do me kesh me prane nuk do t'jem me me ty.(4x).


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Ermiona Lekbello:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet